Posted on: 15 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada doğum kesesi görmek zorlukların kolaylıkla aşılacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine işaret eder.

Rüyada doğum kesesi gördüyseniz:

  • Yanlışlığa yer bırakmamalısınız.

Rüyada doğum kesesi görmek anlaşmazlıkların biteceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada altın kesesi sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına delalettir.

Rüyada bebek kesesi ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada banyo kesesi görmek olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına alamet eder.

Rüyada yoğurt kesesi görmek sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına inanılır.

Rüyada altın kesesi görmek ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada boş bebek kesesi görmek kazancının çoğalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına işaret eder.

Rüyada para kesesi görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına yorulur.

Leave a Comment