Posted on: 21 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada düşmanın evlenmesi büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine, maddi kriz yaşanacağına, kul hakkına girmeyeceğine, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada düşmanın evlenmesi gördüyseniz:

  • Diğerleri ne yaptığınızı anlamasada siz hedefinize doğru ilerliyorsunuz.

Rüyada düşmanın bağırması ekmeksiz ve aşsız kalacağına, ödeme güçlü çekeceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşmanın su vermesi hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine alamet eder.

Rüyada düşmanın oynaması çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında yüceleceğine inanılır.

Rüyada düşmanın sataşması çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, rahat bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada düşmanın küçülmesi kötü gidişe dur denileceğine, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada düşmanın konuşması ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşmanın uyuması evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada düşmanın laf atması çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine tabir olunur.

Leave a Comment