Posted on: 19 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada ellerini unlu görmek çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine, kişinin sıkıntıların artacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, isteklerinize kavuşacağınıza, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına delalet etmektedir.

Rüyada ellerini unlu gördüyseniz:

  • Olaylara olumlu yaklaşmanız durumunda gelişmeler sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada ellerini unlu görmek uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına delalettir.

Rüyada ellerini kesmek dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada ellerini açmak insanlar arasında iyi anılır olacağına, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine rivayet eder.

Rüyada ellerini kullanmak kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine inanılır.

Rüyada ellerini göstermek kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, geride bırakacağına delalettir.

Rüyada su ile ellerini yıkamak hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada ellerini sabunlamak hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ellerini kanla yıkamak eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, işlerinin yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Leave a Comment