Posted on: 20 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada eşim mavi gömlek giymiş rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, ekmeğin ve paranın da artacağına, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, herhangi bir sorun yaşamayacağına, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına yorulur.

Rüyada eşim mavi gömlek giymiş gördüyseniz:

  • Plan, takvim veya düzenlemelerde yapılacak değişiklik ya da uyarlamalar gayretlerinizin karşılığını almanızı ya da romantizmi yakalamanızı sağlayabilir.

Rüyada eşim mavi gömlek giymiş sözünde duracağına, hep dua edeceğine, doğru yatırımlar yapacağına yorulur.

Rüyada mavi gömlek giymek düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, illet hastalıklara tutulmayacağına inanılır.

Rüyada mavi gömlek çıkarmak büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, farklı kişilerle tanışacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi gömlek yırtılması huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada saks mavi gömlek görmek sıkıntıya düşeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi çiçekli gömlek görmek heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine delalettir.

Rüyada mavi yeşil gömlek giymek problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, dayanışmanın ve düzenin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi renk gömlek almak olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine rivayet eder.

Leave a Comment