Posted on: 2 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada eşini çok şişman görmek yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, hayat boyu desteği olacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşini çok şişman gördüyseniz:

  • Bazı ilişkileriniz sonlanabilir veya ilişkilerde sonuç elde edilebilir.

Rüyada eşini çok şişman görmek görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine yorulur.

Rüyada eşini şişman görmek verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına alamet eder.

Rüyada eski eşini şişman görmek ekmeğinin azalmayacağına, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada şişman denmesi allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, iş yeri sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada şişman erkek çok zor bir yoldan geçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada şişman adam mallarının eksileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına delalet eder.

Rüyada şişman kedi çok iyi giden işlerin duracağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada başkasını şişman görmek çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, yeni bir araba satın alınacağına işarettir.

Leave a Comment