Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada eşinin bir başkasını sevdiğini görmek işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, onun yasaklarını çiğneyeceğine, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin bir başkasını sevdiğini gördüyseniz:

  • Tehlikeli bir durumda kalmamak için, bazı kişilerle ya da gerçek hayatla dürüst olmayan yollarla bağlantı kurmaktan ya da duyumlara göre hareket etmekten kaçınmalısınız.

Rüyada eşinin bir başkasını sevdiğini görmek çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına yorulur.

Rüyada eski eşinin başkasını sevdiğini görmek atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada eski eşinin başkasını sevdiğini söylemesi sevineceğine ve mutlu olacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinin başkasını sevdiğini görmek hem de rüya sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına delalettir.

Rüyada sevdiğini başkasını sevdiğini görmek rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir başkasını sevdiğini görmek amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada başkasını sevdiğini görmek kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine alamet eder.

Rüyada eşimin başkasını sevdiğini görmek maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine işaret etmektedir.

Leave a Comment