Posted on: 24 Aralık 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada eski çalıştığın fabrikayı görmek kendi şansını kendi yaratacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, görülen fotoğrafın bir kısmı yok ise hastalık yaşamaya, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, canının derdine düşeceğine, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya, sevilen bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada eski çalıştığın fabrikayı gördüyseniz:

  • Harekete geçmeden veya konuşmadan önce iyi düşünmelisiniz.

Rüyada eski çalıştığın fabrikayı görmek yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada çalıştığın fabrikayı görmek yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, büyük kazanç getirecek işlere gireceğine yorulur.

Rüyada eski çalıştığı fabrikayı görmek sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada eski çalıştığın kişileri görmek çevresindekilerle arasının açılacağına, rahata ereceğine, ferahlayacağına delalet eder.

Rüyada eski çalıştığın yerde çalıştığını görmek kötü günlerini atlatmayı başaracağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sürekli eski çalıştığın yeri görmek zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, ekmeğinin azalacağına rivayet eder.

Rüyada eski çalıştığın yerin müdürünü görmek etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına yorulur.

Rüyada eski çalıştığın yerden para almak yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine inanılır.

Leave a Comment