Posted on: 21 Ekim 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada evin çiş kokması maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, borçların ödeneceğine, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada evin çiş kokması gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşmanın veya düzenlemenin asıl aritmatiğini araştırmalısınız.

Rüyada evin içindeyken evin yanması kendisini sorgulama gereği duyacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına yorulur.

Rüyada evin içindeyken evin yıkılması hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, her yönden mutlu ve başarılı olmaya delalettir.

Rüyada evin küf olması hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada evin dağılması kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin direği söz, yetki ve imza sahibi olacağına, tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına delalettir.

Rüyada evin dağinikliği eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına delalettir.

Rüyada evin ıslanması girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceğine delalettir.

Rüyada evin banyosu net bir bakış açısı kazanacağına, maddi sorunlarının artacağına işaret etmektedir.

Leave a Comment