Posted on: 5 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada gece orman zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, sıkıntılarından arınacağına, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine, kazancın düşeceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine inanılır.

Rüyada gece orman gördüyseniz:

  • Gerçekleri dışlamayın.

Rüyada gece gece mezarlığa gitmek arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada ilk gece rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada gece kovalanmak doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, bereketli bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada gece yol aramak çeşitli problemler ile uğraşmak zorunda kalacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada gece savaşmak bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına yorulur.

Rüyada gece eve yürümek hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gece uyumamak büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına inanılır.

Rüyada gece ev süpürmek işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine yorulmaktadır.

Leave a Comment