Posted on: 13 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada gözlerin iyi görmemesi yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına alamet eder.

Rüyada gözlerin iyi görmemesi gördüyseniz:

  • Kararsızlığınız veya biraz tembellik etme eğiliminde olmanız yapabileceklerinizi kısıtlamanız anlamına gelebilir.

Rüyada gözlerin sulanması çok mutlu bir dönem geçirileceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine delalet eder.

Rüyada gözlerin iyi görmemesi ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine işaret eder.

Rüyada gözlerin oyulması iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözlerin küçülmesi parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına işarettir.

Rüyada gözlerin dağlanması fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına delalettir.

Rüyada gözlerin net görmemesi sorunların bir bir çözüleceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözlerin çapaklanması aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gözlerin dolması işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Leave a Comment