Posted on: 21 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada iki çanta görmek çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, çok iyi giden işlerin duracağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına delalettir.

Rüyada iki çanta gördüyseniz:

  • İmajınızı korumanız veya güçlendirme şansını kaçırmamanız gerekiyor.

Rüyada çanta içinden çanta çıkması umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına alamet eder.

Rüyada çanta içine çanta koymak iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çanta içinde çanta görmek önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine alamet eder.

Rüyada çanta çanta para görmek zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine inanılır.

Rüyada çanta ile yürümek çalışma hayatında bazı sorunların yaşanacağına, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine inanılır.

Rüyada yırtık çanta zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, bunun da hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyada bir çanta para hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kot çanta görmek rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına alamet etmektedir.

Leave a Comment