Posted on: 1 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada iki imam görmek kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, ağlayacağına ve dertleneceğine, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına, işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına yorulur.

Rüyada iki imam gördüyseniz:

  • Evinizi veya özel ilişkilerinizi ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada imam görmek imam nablusi sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki imam görmek aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine işaret eder.

Rüyada imam buhari bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına işarettir.

Rüyada imam ihya bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada imam dinlemek zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine işaret eder.

Rüyada eve imam gelmesi girdiği her işte çok başarılı olacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına işaret eder.

Rüyada kör imam görmek stresini ve yorgunluğunu atacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına rivayet eder.

Rüyada saç görmek imam nablusi çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine delalet eder.

Leave a Comment