Posted on: 4 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada inşaat işleriyle uğraşmak geçiminin kolaylaşacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve rüya sahibine dua edeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her daim temkinli olacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, hafifleyeceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına alamet eder.

Rüyada inşaat işleriyle uğraşmak gördüyseniz:

  • Başladığınız işlerde rahatsız edici veya sıkıldığınız durumlar meydana gelirse ilginizi çeken, hoşunuza giden, yapmaktan zevk aldığınız başka bir olaya başlayacaksınız.

Rüyada inşaat işleriyle uğraşmak bereket ve mutluluk elde edeceğine, üzüleceğine, ağlayacağına tabir olunur.

Rüyada bahçe işleriyle uğraşmak maddi konuların çözüme kavuşacağına, sinirlerinin yıpranacağına alamet etmektedir.

Rüyada miras işleriyle uğraşmak çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tapu işleriyle uğraşmak çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına inanılır.

Rüyada cenaze işleriyle uğraşmak kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hayır işleriyle uğraşmak haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, hem ün sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada devlet işleriyle uğraşmak evlatlarının hayırlı olacağına, zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına delalet eder.

Rüyada tarla işleriyle uğraşmak onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Leave a Comment