Posted on: 12 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada kaza ve kan görmek elindeki işten büyük zararlar göreceğine, borçlarının hafifleyeceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, birikim yapacağına, işlerin kara geçeceğine, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine yorulur.

Rüyada kaza ve kan gördüyseniz:

  • Hafife almaya bağlı ya da finansal sorunlar söz konusu olabilir.

Rüyada kaza yapmak kaza görmek kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada kaza arabayla kaza yapmak huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, alın terinin karşılığını alacağına işaret eder.

Rüyada kaza namazı ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, yüksek moral sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada kaza olduğunu büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaza yeri çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine yorulur.

Rüyada kaza araba düzenin kurulacağına, kısa sürede evlat sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaza yapılması lüksüne de lüks katacağına, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaza kurşunu hep onlara layık olmaya çalışacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına delalettir.

Leave a Comment