Posted on: 26 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada kendi düğünün hazırlığını görmek bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi düğünün hazırlığını gördüyseniz:

  • Başkalarının yaklaşımlarına yorum getirmemeye çalışın.

Rüyada kendi düğünün hazırlığını görmek olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi düğününün hazırlığını görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına işarettir.

Rüyada kendi düğün hazırlığını yapmak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine tabir olunur.

Rüyada kendi nişan hazırlığını görmek yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi düğünün olduğunu görmek ne anlama gelir iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi düğünün olması tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada kendi düğünün bozulduğunu görmek rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına tabir olunur.

Rüyada kendi düğünün iptal olduğunu görmek her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, gerçeklikten uzaklaşacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine rivayet eder.

Leave a Comment