Posted on: 8 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada kuzeninin evleneceğini görmek güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kirli işlere bulaşacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, ağlayacağına tabir olunur.

Rüyada kuzeninin evleneceğini gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda kendinizi aşabilir, denememiş şeyler denemek, gidilmemiş yollardan gitmek isteyebilirsiniz.

Rüyada kuzeninin evleneceğini görmek borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına, allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına işarettir.

Rüyada kuzeninin evleneceğini söylemesi şansının artacağına, rızkının kesileceğine tabir olunur.

Rüyada kuzeninin evleneceğini duymak hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine yorulur.

Rüyada kuzeninin kaçırılması ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, daima secde ve şükür edeceğine inanılır.

Rüyada kuzeninin öldüğünü görmek güzel ve hayırlı günler geçireceğine, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada kuzeninin ağladığını görmek ancak rüya sahibinin kendisini yardım işlerine adayacağına, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına alamet eder.

Rüyada kuzeninin sevdiğini görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına ve daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine işaret eder.

Rüyada kuzeninin kapandığını görmek bir hastalığa maruz kalacağına, hayırla yad etmeye işaret etmektedir.

Leave a Comment