Posted on: 19 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada mavi renk far sürmek çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, yokluk ve fakirlik göreceğine, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine delalet eder.

Rüyada mavi renk far sürmek gördüyseniz:

  • Diyete, spora başlayabilir, doktor kontrolüne önem verebilirsiniz.

Rüyada mavi renk far sürmek özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, zahmete ve meşakkate düşeceğine alamet eder.

Rüyada mavi renk tır görmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada mavi renk islami elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına yorulmaktadır.

Rüyada gri ve mavi renk görmek para biriktirebileceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada mavi renk gül görmek bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, eşiyle bahtiyar olacağına delalettir.

Rüyada görülen mavi renk pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine yorulur.

Rüyada mavi renk diş görmek bir sebeple doğru yoldan sapacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, umutlarının kırılacağına, zamanının boşa gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi renk su görmek içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına delalettir.

Leave a Comment