Posted on: 2 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada mezarlıktan su içtiğini görmek hayat daha olumlu bakılacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, hasret çekenlerin buluşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına delalet eder.

Rüyada mezarlıktan su içtiğini gördüyseniz:

  • Aşkta huzursuzluk yaşayacaksınız.

Rüyada mezarlıktan su içtiğini görmek haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine yorulur.

Rüyada mezarlıktan su çıkması kem gözlere gelineceğine, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlıktan korkmak rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, verimli olacak işler yapacağına delalettir.

Rüyada mezarlıktan geçmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıktan gül toplamak stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, dedikoduya yorulur.

Rüyada mezarlıktan atlamak sebep olacağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, bu işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezarlıktan yürümek malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine yorulur.

Rüyada mezarlıktan yer almak sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine yorulur.

Leave a Comment