Posted on: 10 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada odun kesmeye gitmek zorlu bir dönem geçirileceğine, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada odun kesmeye gitmek gördüyseniz:

  • Çevrenizde ki birisinin değişen kararı veya kararsızlığı sizi zor durumda bırakabilir.

Rüyada odun kesmeye gitmek huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada saç kesmeye çalışmak imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada at kesmeye çalışmak üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına işaret eder.

Rüyada insan kesmeye çalışmak çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, güzel ameller işleyeceğine işarettir.

Rüyada kurban kesmeye hazırlanmak alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, daha fazla başarı kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada kendi saçını kesmeye çalışmak dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, çoluk çocuğundan zarar göreceğine alamet eder.

Rüyada kordon bağı kesmeye çalışmak hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, hayırlı kararlar alacağına alamet eder.

Rüyada koç kesmeye çalışmak işinden ve ekmeğinden olacağına, elinin de bolluk ve bereket göreceğine alamet etmektedir.

Leave a Comment