Posted on: 22 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada polislere yemek vermek kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine, feraha ermeye, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, onu doyasıya yaşayacağına inanılır.

Rüyada polislere yemek vermek gördüyseniz:

  • Biraz rahatlamayı herkesten çok hak ettiniz.

Rüyada polislere yemek vermek hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına inanılır.

Rüyada polislere ifade vermek toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada polislere silah yakalatmak rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada polislere yakalanmak yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına tabir olunur.

Rüyada polislere ateş etmek rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine alamet eder.

Rüyada polislere yardım etmek hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, var olan hastalıklarının şifa bulacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine rivayet eder.

Rüyada kalabalık yemek masasında yemek yemek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yemek sofrasında yemek yemek attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Leave a Comment