Posted on: 17 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada sesinin duyulmaması yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına delalet eder.

Rüyada sesinin duyulmaması gördüyseniz:

  • Yanıltıcı durumlar olayların gerçekçi şekilde ele almanızı veya gerçekleri görmenizi etkileyebilir.

Rüyada sesinin duyulmaması aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına inanılır.

Rüyada sesinin kalınlaşması onlar için çabalayacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine rivayet eder.

Rüyada sesinin çıkmadığını görmek sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına rivayet eder.

Rüyada bağırıp sesinin çıkmaması üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bağırmak ama sesinin duyulmaması rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına inanılır.

Rüyada sesinin kısık olması önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bağırmak ve sesinin çıkmaması yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına rivayet eder.

Rüyada birinin sesinin kısılması yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına alamet eder.

Leave a Comment