Posted on: 11 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada sevdiğin kişinin sana isminle seslenmesi atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, işlerinde bir aksama yaşayacağına, zafer ve bol kazanç getireceğine, mutluluğundan olacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına, geçim derdi çekeceğine, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana isminle seslenmesi gördüyseniz:

  • Hayatınızda olumlu değişiklikler yapmanıza faydası olabilecek yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin sana isminle seslenmesi maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana bakması işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yazması sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana göz kırpması yaptıklarından dolayı çok zarara uğrayacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana döndüğünü görmek elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana sinirli bakması kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana ayakkabı alması sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana uzaktan bakması sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına delalet eder.

Leave a Comment