Posted on: 10 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada sevdiğini anmak işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, büyük zorluklar geçireceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, çok mutlu edeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğini anmak gördüyseniz:

  • Son aylarda bazı konulara bakış açınız değişmiş olabilir.

Rüyada eski sevdiğini ve yeni sevdiğini görmek kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğini başkasını sevdiğini görmek sorunların yeni sorunlar doğuracağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına inanılır.

Rüyada sevdiğini kör görmek ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğini kaçırmak eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğini yaralamak hayatının da güzellikler içinde geçeceğine, yanlış yollardan döneceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğini konuşmak kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine, yeni işler alacağına yorulur.

Rüyada sevdiğini sarılmak sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğini taşımak işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine işaret eder.

Leave a Comment