Posted on: 21 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada sevdiğinin bakmaması sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına, dertlerinin biteceğine, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, ibadete ağırlık verileceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, kötü duygularını yeneceğine, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin bakmaması gördüyseniz:

  • Aşırı konuşkan olmanız mümkündür.

Rüyada sevdiğinin su vermesi çözüm bulmak için fikir danışacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğinin kovalaması ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin umursamaması elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına yorulur.

Rüyada sevdiğinin gülümsemesi uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine delalettir.

Rüyada sevdiğinin hiç konuşmaması ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğinin konuşması sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin saklanması yeni bir yol tutulacağına, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin ağlaması neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Leave a Comment