Posted on: 10 Ekim 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada silahtan kaçmak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, rahat edeceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahtan kaçmak gördüyseniz:

  • Her durumda zararlı etki alanından uzaktasınız.

Rüyada silahtan kaçmak iş hayatında sözü geçen biri olacağına, kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahtan su çıkması uğradığı zararları telafi edeceğine, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine delalettir.

Rüyada sıkılan silahtan kaçmak aksiliklerin yaşanacağına, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahtan kurşun çıkması iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret eder.

Rüyada silahtan mermi çıkarmak eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada silahtan korkup kaçmak yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına rivayet eder.

Rüyada silahtan ateş çıktığını görmek kendisini kötü durumlara sokmayacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada silahtan yaralanmak eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine alamet eder.

Leave a Comment