Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada simli ruj görmek işlerin günden güne artacağına, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine delalettir.

Rüyada simli ruj gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin sizden tam olarak ne beklediği konusunda kafa karışıklıklarınız varsa, olaylar netleşmeye başlıyor.

Rüyada simli başörtüsü çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına delalet eder.

Rüyada simli şal takmak allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada simli ruj görmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına delalettir.

Rüyada simli taş görmek zamanının boşa gideceğine, rakiplerinin üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada simli ip görmek gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada simli gül görmek mutlu günler yaşanacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada simli görmek sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gri simli elbise görmek bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına işarettir.

Leave a Comment