Posted on: 25 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada sol göz bebeğinin büyümesi sıkıntıya düşeceğine, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, afiyette olacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, insan sevindireceğine, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine alamet eder.

Rüyada sol göz bebeğinin büyümesi gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmanız durumunda ilişkilerinizi dengede tutabilirsiniz.

Rüyada göz bebeğinin düşmesi sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalet eder.

Rüyada sol göz bebeğinin büyümesi beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, yeni bir semte taşınılacağına alamet eder.

Rüyada bebeğinin düştüğünü para kazanmaya başlayacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada bebeğinin ağlaması sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, moralinin bozulacağına ve yaptıklarının kendisini tatmin etmemesi nedeniyle, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada göz bebeğinin kaybolması aile içinde husumet gelişeceğine, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine alamet eder.

Rüyada bebeğinin olmaması edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeğinin çalınması maddi kayıpların olacağına, saygınlık kazanacağına delalet eder.

Rüyada bebeğinin uçtuğunu görmek çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine alamet eder.

Leave a Comment