Posted on: 4 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada tanıdığın birinin bayıldığını görmek kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına, borçlarının biteceğine, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına tabir olunur.

Rüyada tanıdığın birinin bayıldığını gördüyseniz:

  • Şansa bağlı konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Rüyada tanıdığın birinin bayıldığını görmek hayatının yoluna gireceğine, fakirlerin zenginleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir tanıdığın bayıldığını görmek günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin üstüne bayıldığını görmek istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına delalettir.

Rüyada yaşlı birinin bayıldığını görmek üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına işaret eder.

Rüyada ölü birinin bayıldığını görmek bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin üzüntüden bayıldığını görmek kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, kısmetinin artacağına alamet eder.

Rüyada hamile birinin bayıldığını görmek sermayesinin harcandığına değeceğine, eksiklerinin farkına varacağına işaret eder.

Rüyada birinin tuvalette bayıldığını görmek iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine inanılır.

Leave a Comment