Posted on: 17 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada tanıdığının cenazesini görmek atılan adımların zarar vereceğine, ister istemez çok üzüleceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, ana baba dualarının alınacağına delalet eder.

Rüyada tanıdığının cenazesini gördüyseniz:

  • Bazı kişiler neşeli bir şekilde tüm sıkıntılarını size anlatıp, ardından düzeltmeniz için çevrenizde dolaşmaya başlayabilirler.

Rüyada tanıdığının cenazesini görmek eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir tanıdığının cenazesini görmek tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığının ev alması rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir tanıdığının doğurduğunu görmek eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, işlerin sürekli büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada tanıdığının içki içmesi yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, sorunlarından kurtulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada tanıdığının memesini görmek başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına işarettir.

Rüyada tanıdığının delirdiğini görmek neşesinin yerine geleceğine, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada bir tanıdığının yaşlandığını görmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına delalet etmektedir.

Leave a Comment