Posted on: 19 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada yeğeninin kaçırıldığını görmek maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, hoşgörülü biri olunacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, her zaman sevgi göreceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeğeninin kaçırıldığını gördüyseniz:

  • Tartışmalara girmekten çekinmemeniz duygusal sorunlara neden olabilir.

Rüyada yeğeninin kaçırıldığını görmek yiyip içeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine yorulur.

Rüyada yeğeninin görmek yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yeğeninin eve gelmesi uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına delalettir.

Rüyada yeğeninin öptüğünü görmek aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeğeninin seni öpmesi yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin de tamamen biteceğine, refah düzeyinin düşeceğine yorulur.

Rüyada yeğeninin ağladığını görmek sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yeğeninin sözlendiğini görmek tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, huzursuz geçen günlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeğeninin dövüldüğünü görmek düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Leave a Comment