Posted on: 8 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Erzurum’da cemevinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Hatalarımız, eksikliklerimiz oldu tarih sürecinde. Artık geriye dönüp bakmaya gerek yok.” açıklamasında bulundu.
Palandöken ilçesinde Erzurum Büyükşehir Belediyesince 2800 metrekare arsa üzerine inşa edilen, 3000 metrekare kapalı alana sahip “Erzurum Hz. İmam Hüseyin Cemevi”nin açılışı törenle yapıldı. Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı da katıldı.
Törende konuşma yapan Hayati Yazıcı konuşmasının bir bölümünde şunları kaydetti:
“Alevi, Sünni demedik. Kürt, Türk, Laz, Çerkez demedik. İnsan, katıksız halde insan, onun için insanı yaşat ki devlet yaşasın ifadesini referans olarak kullandık. Hatalarımız, eksikliklerimiz oldu tarih sürecinde. Artık geriye dönüp bakmaya gerek yok. Hep birlikte ileriye doğru bakacağız. Sorunlarımızı tespitiyle tek tek çözecek, huzura kavuşacağız. Dolayısıyla ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12337960/secim-yaklasti-yazici-itirafa-basladi-hatalar-oldu-geri-donmeyelim

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12337960/secim-yaklasti-yazici-itirafa-basladi-hatalar-oldu-geri-donmeyelim

Leave a Comment