Posted on: 8 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Zafer Partisi’nde istifalar art arda gelmeye devam ediyor. Önceki gün Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm,  sonrasında ise Zafer Partisi İstanbul İl Başkanı Mustafa Can’ın istifa etmesine ek olarak yeni bir istifa haberi daha geldi. Zafer Partisi Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Türk,  partisinden istifa ettiğini duyurdu.

“TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ UĞRUNDA MÜCADELEM DEVAM EDECEK” 

  

  

Türk, sosyal medya hesabında istifasına ilişkin şunları söyledi: “Değerli gönül dostlarım, ülküdaşlarım, üzülerek açıklamak isterim ki Zafer Partisindeki aktif görevlerimden istifa ediyorum. ‘Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milliyetçiliği’ uğrunda mücadelem devam edecektir! Saygılarımla…”

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/zafer-partisinde-bir-istifa-daha-zafer-partisi-genel-baskan-yardimcisi-ismail-turk-partiden-ayrildi-haber-420219

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/zafer-partisinde-bir-istifa-daha-zafer-partisi-genel-baskan-yardimcisi-ismail-turk-partiden-ayrildi-haber-420219

Leave a Comment