Posted on: 14 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Gaziantep’te meydana gelen olayda iki küçük kız kardeşten büyüğü Meryem Çiğdem Ünal’ın hayatını kaybettiğini, küçük kızı Sare’nin ise ortadan kaybolduğunu iddia ederek Müge Anlı’ya başvuran baba Doğukan Ünal, kızlarının başına gelenlerin ortaya çıkmasını istemişti.

Müge Anlı’da yaşanan yeni gelişmelere göre küçük kızın annesi Melisa’nın sevgilisi olan Recep’in tutuklandığı ifade edilirken Müge Anlı küçük kızın otopsi raporunu görünce çileden çıktı.

 

“ŞU ANDA CEZAEVİNDE”

Meryem Çiğdem Ünal’ın sır ölümü Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Müge Anlı, küçük kızın ölümüyle ilgili bugünkü canlı yayında “Cinayet iftiraları havada uçuştu. Anne Melisa sevgilisi Recep’i, Recep de anneyi suçlamıştı. Sevgili ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/cinayete-kurban-giden-minik-meryemin-otopsi-raporu-muge-anliyi-cileden-cikardi-haber-421218

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/cinayete-kurban-giden-minik-meryemin-otopsi-raporu-muge-anliyi-cileden-cikardi-haber-421218

Leave a Comment