Posted on: 9 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

DİYARBAKIR – Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nın (DTSO) 2022-2026 döneminin yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu üyeleri, disiplin kurulu üyeleri ile TOBB delegeleri seçildi.

2 Ekim Pazar günü yapılan ve tek liste olarak girilen seçimde Başkan Mehmet Kaya ve yönetim kurulu listesi güven tazeleyerek göreve başladılar.

Mehmet Kaya başkanlığındaki yeni DTSO Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Çetin İnanç, Erdal Avşar, Remzi Öcal, Abidin Kakdaş, Nizam Başdaş, Baran Durmaz, Ercan Tayınlamak, Seda Berekatoğlu, Faruk Korkmaz ve Vechettin Alsaç.
DTSO’nun Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurul Delegeleri Asil Üyeleri şu isimlerden oluştu:
Ramazan Kadri Kazmacı, Nurettin Üçdağ, Salih Eren, Serdar Ay, Nedip Şimşek, Ali Önür, Mehmet Akyıl ve Şeyhmus Mete.
2022-2026 Dönemi DTSO Disiplin Kurulu Asil Üyeleri ise şöyle: Ramazan Şimşek, Ahmet Özgüvercin, İbrahim Yılmaz, Yüksel Kaya, Kamuran Azizoğlu ve Abbas Büyüktaş. (DUVAR)

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/diyarbakir-ticaret-ve-sanayi-odasi-bir-kez-daha-kaya-dedi-haber-1584199

Leave a Comment