Posted on: 15 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Bartın Amasra’da meydana gelen patlamanın ardından 40 kişi hayatını kaybederken maden içerisinde 1 kişinin durumunun belirsiz olduğunu açıklandı. Patlamada arama kurtarma çalışmaları devam ederken dünyadan Türkiye’ye taziye mesajları geldi.

MİÇOTAKİS: YARDIM GÖNDERMEYE HAZIRIZ

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis mesajında “Türkiye’nin Bartın ilçesinde meydana gelen korkunç maden patlaması ve can kaybını duyunca üzüldük. Yunanistan, hayatta kalanların aranmasına yardım etmek için derhal yardım göndermeye hazır” dedi.

PUTİN: SAMİMİ DESTEĞİMİZİ İLETMENİZİ RİCA EDİYORUM

Putin, maden ocağında meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlerin ailelerine taziyelerini sunarak mesajında şu ifadelere yer verdi;Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/dunya-liderlerinden-maden-faciasi-icin-pes-pese-taziye-mesaji-en-dikkat-cekeni-micotakisten-geldi-yardim-gondermeye-haziriz-haber-421436

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/dunya-liderlerinden-maden-faciasi-icin-pes-pese-taziye-mesaji-en-dikkat-cekeni-micotakisten-geldi-yardim-gondermeye-haziriz-haber-421436

Leave a Comment