Posted on: 19 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

İstanbul Ümraniye’de yaşayan 61 yaşındaki Gürsel Kaya, 23 Haziran 2022 günü polisi arayarak, “Eşimi boğdum” diye ihbarda bulundu. Polis ekipleri yanlarına sağlık ekiplerini de alarak eve gitti. Gürsel Kaya salondaki koltukta oturuyor, eşi Şengül Kaya ise yerde hareketsiz yatıyordu. Gürsel Kaya eşini elektrik süpürgesinin kablosuyla boğduğunu söyledi, ayrıca Emniyet’teki ifadesinde de eşini süpürgenin sesinden rahatsız olduğu için boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Kaya, tutuklandı.
‘YERDE YATIYORDU’
Anadolu 2. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki davanın dün ilk duruşması görüldü. Gürsel Kaya o gün yaşananları hatırlamadığını iddia ederek, “Geçmeyen baş ağrım nedeniyle psikiyatristin verdiği ilaçları kullanıyordum. O gün birlikte ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12402584/emniyette-itiraf-etti-mahkemede-hatirlamadi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12402584/emniyette-itiraf-etti-mahkemede-hatirlamadi

Leave a Comment