Posted on: 19 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Yandaş isimlerin başında gelen Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, ‘Toprağa iz bırakan kadınlar’ programında yaşananları kaleme aldı. Selvi, 81 ilden 120 çiftçi kadının katıldığı programda çiftçilerle Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la aralarında geçen sohbeti de paylaştı: 
“(…) Tiyatrocu çiftçimiz Ümmiye Koçak ve arkadaşları sergileyecekleri tiyatroya uygun folklorik giysiler içindeydi.  Ümmiye Koçak,  Erdoğan’a,  ‘Ben Kara Fatma’yım, hem çiftçilik yapıyoruz hem de sanat yapıyoruz’ dedi. Cumhurbaşkanı diğer kadınlara dönüp,  ‘Kara Fatma’ diye karşılık verince hep bir ağızdan,  ‘Bizde Kara Fatmalar çok Cumhurbaşkanım’ diye karşılık verdiler.
‘SİZE ÇİLE, ONLAR İSE KAHVEHANEDE ZAR ATIYORLAR’Tam o sırada CNN Türk’ün başarılı ismi Fulya Öztürk, ‘Sayın Cumhurbaşkanım, hepsinin hikâyesi faklı. İlham veren hikâyeleri var. Ne demek istersiniz?’ diyerek mikrofonu uzattı. Erdoğan bir konuştu pir konuştu ama erkeklere taş attı. ‘Burada ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12402589/erdogandan-erkek-ciftcilere-tepki-kahvehanede-zar-atiyorlar

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12402589/erdogandan-erkek-ciftcilere-tepki-kahvehanede-zar-atiyorlar

Leave a Comment