Posted on: 15 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Olay, saat 06.00 sıralarında, ilçeye bağlı Haliller Mahallesi’nde meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre, Muhammet Başol (52), S.Y. (27) ile gece boyunca alkol aldıktan sonra onu evine bıraktı. Evin önüne geldiklerinde S.Y.’nin annesinin oğlunu eve almak istememesi üzerine tartışma çıktı. Bu esnada S.Y. alkolün etkisiyle belindeki ruhsatsız tabancayı çıkartarak ateş etmeye başladı. Arkadaşının elindeki tabancayı almak isteyen Muhammet Başol ise kurşunların hedefi oldu. Vücuduna mermiler isabet eden Başol kanlar içerisinde yere yığılırken, ihbar üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.
Yanlışlıkla arkadaşını vurduğu öne sürülen şüpheli S.Y. jandarma ekipleri tarafından suç aletiyle birlikte yakalanarak gözaltına alınırken, ağır yaralandığı belirlenen Muhammet Başol, sağlık ekipleri tarafından ambulansla Kiraz Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan Muhammet Başol, yapılan müdahalelere ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12386555/izmirdeki-cinayetin-zanlisi-tutuklandi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12386555/izmirdeki-cinayetin-zanlisi-tutuklandi

Leave a Comment