Posted on: 13 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre yurdun kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, akşam saatlerinde Isparta ve Afyonkarahisar ile Eskişehir, Kırıkkale ve Ankara’nın güney çevrelerinin; perşembe günü Marmara’nın doğusu, Orta Karadeniz’in doğusu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı ile Adıyaman, Hatay, Osmaniye ve Orta Toroslar çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Marmara’nın güneyi, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri ile İç Ege’de yer yer sis ve pus bekleniyor.
Hava sıcaklığında ise önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ülke genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.
Ayrıca rüzgarın ise genellikle kuzey yönlerden, yurdun güneydoğusunda güneyli yönlerden hafif ara sıra ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12370175/meteorolojiden-cok-sayida-il-icin-gok-gurultulu-saganak-yagis-uyarisi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12370175/meteorolojiden-cok-sayida-il-icin-gok-gurultulu-saganak-yagis-uyarisi

Leave a Comment