Posted on: 12 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklamalar Türkiye’deki yolsuzluk ve yoksulluk gerçeğini bir kez daha gözler önüne serdi.
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisi 21 yıldır iktidarda olmasına rağmen, “Yolsuzlukların olmadığı, rüşvetin olmadığı, yoksulluğun olmayacağı bir ülkeyi biz hallederiz. Şu an itibariyle de bunun hazırlığı içerisindeyiz” şeklindeki ifadeleri kullanması sonrası sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki ile karşılandı.
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları dinleyenler tarafından yoksulluğun ve yolsuzluğun bitirilmesi söylemlerini de iktidara gelirken kullanan AKP döneminde aradan geçen bunca zamanda ülkedeki sorunların çözümüne yönelik girişimde bulunulmadığının itirafı olarak yorumlandı. 
Yolsuzluk tartışmaları sürerken iktidar ortağı olan MHP’nin yolsuzlukların araştırılmasına karşı tutumu bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12368275/mhpli-yildiza-sert-yanit-yolsuzlukla-yan-yana-gelme-o-zaman

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12368275/mhpli-yildiza-sert-yanit-yolsuzlukla-yan-yana-gelme-o-zaman

Leave a Comment