Posted on: 10 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Millî Gençlik Vakfı (MGV) 48. Dönem Ekim Ayı Şube Başkanları ve Şube Sorumluları Toplantısı, heyecan ve coşkuyla İstanbul’da gerçekleştirildi. Toplantıya 81 il ve yurt dışından teşkilat mensupları yoğun katılım gösterirken, Eyüp Sultan Camii’nde sabah namazı kılan şube başkanları, daha sonrasında ise Millî Görüş hareketi lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kabri ziyaret etti.
GENÇLİĞİN SORUNLARI ELE ALINDIAGD-MGV Genel Başkanı Salih Turhan, toplantıda katılımcılara hitap ederken, eğitimci Ramazan Yıldız “Hak ve batıl mücadelesinde Millî Görüş’ün yeri”, eğitimci Kadir Demirbüken “Gençliğin sorunları ve çözüm önerileri” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiler. Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş da toplantıya konuşmacı olarak katılarak, Millî Görüş teşkilatlarının önemine değindi.
“HAKİKATİ TÜM DÜNYAYA HÂKİM KILMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”Teşkilat mensuplarına hitap eden ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12345645/olcumuz-kuran-ve-sunnettir

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12345645/olcumuz-kuran-ve-sunnettir

Leave a Comment