Posted on: 15 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Bartın’da meydana gelen patlamadaki maden ocağının Sayıştay raporunda daha önce uyarıldığını açıkladı.
Patlamanın ardından bölgeye giden CHP’li heyette yer alan Deniz Yavuzyılmaz, sosyal medya hesabından yayınladığı Sayıştay raporu ile, maden ocağının daha önce uyarıldığını açıkladı. 
Sayıştay TTK 2019 Yılı Denetim Raporu’nu sosyal medya hesabından açıklayan Yavuzyılmaz raporda, “Üretim derinliğinin -300 metreye ulaştığını; çalışılan damarlarda gaz içeriklerinin yüksek olduğunu, ani gaz degajı ve grizu patlama riski artıyor” ifadelerinin yer aldığını paylaştı.
Sayıştay uyarmıştı! ⬇️Sayıştay, Bartın Amasra’daki üretim derinliğinin -300 metreye ulaştığını;Çalışılan damarlarda gaz içeriklerinin yüksek olduğunu, ani gaz degajı ve grizu patlama riski artıyor diyor!Kaynak: Sayıştay TTK 2019 Yılı Denetim Raporu⬇️ pic.twitter.com/G4fer0In2A
— Deniz Yavuzyılmaz (@yavuzyilmazd) October 14, 2022
Yavuzyılmaz 2019 Yılı Denetim Raporu’nu, ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12383244/patlamanin-oldugu-maden-ocagi-ile-ilgili-sok-rapor-sayistay-uyarmis

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12383244/patlamanin-oldugu-maden-ocagi-ile-ilgili-sok-rapor-sayistay-uyarmis

Leave a Comment