Posted on: 22 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada anne babanın seyahat ettiğini görmek bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına, elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine, bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine, önemli bir makama terfi alacağına rivayet eder.

Rüyada anne babanın seyahat ettiğini gördüyseniz:

  • Romantizm veya sevgi temalı ilişkiler iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Rüyada anne babanın seyahat ettiğini görmek isminden sıkça söz ettireceğine, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada babanın seyahat ettiğini görmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına işarettir.

Rüyada anne ile babanın kavga ettiğini görmek iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına yorulur.

Rüyada anne babanın terk ettiğini görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, imkânlarının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada anne ve babanın vefat ettiğini görmek ertelenen bir tatile çıkılacağına, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada anne babanın kavga ettiğini duymak elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada anne babanın vefat ettiğini görmek hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, çalışmalarının beğenileceğine delalet etmektedir.

Rüyada anne ve babanın kavga ettiğini görmek huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, iş değişikliğine gidileceğine delalettir.

Leave a Comment