Posted on: 22 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada erkek çocuğun olduğunu çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada erkek çocuğun olduğunu gördüyseniz:

  • Askıda kalmış konu, iş veya ilişkileri çözmenin zamanı gelmiş olabilir.

Rüyada erkek çocuğun boğulması sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun dövülmesi kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine inanılır.

Rüyada erkek çocuğun taş atması evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, düşmanların önlerinin açılacağına yorulur.

Rüyada erkek çocuğun su istemesi ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun ölümü yolunun ve geleceğinin açık olacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına alamet eder.

Rüyada erkek çocuğun küçülmesi atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, sermaye elde edeceğine, rızık bolluğu içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun eve çiş yapması çok büyük atılımlar yapacağına, yeni alanlara yöneleceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun sarılmak elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, bu yüzden bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına delalet eder.

Leave a Comment