Posted on: 22 Aralık 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada arkadaşının terfi ettiğini görmek şanssızlık yaşanacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, sıkıntılı bir döneme gireceğine, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, işlerinin gelişme göstereceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının terfi ettiğini gördüyseniz:

  • Bir iş birliği ilginizi çekebilir.

Rüyada arkadaşının terfi ettiğini görmek rızkın ve kazancın artacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada iş arkadaşının terfi ettiğini görmek ticaretinin ilerleyeceğine, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına tabir olunur.

Rüyada bir arkadaşının terfi ettiğini görmek korkularının sona ereceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başka birinin terfi ettiğini görmek yeni bir alışkanlık edinileceğine, elinin de bolluk ve bereket göreceğine yorulur.

Rüyada bir başkasının terfi ettiğini görmek anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine tabir olunur.

Rüyada birisinin terfi ettiğini görmek hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına inanılır.

Rüyada birinin terfi ettiğini görmek dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin terfi ettiğini görmek elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine rivayet etmektedir.

Leave a Comment