Posted on: 22 Aralık 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada vücudunda acı hissetmek emeklerin boş yere harcanacağına, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine, allah katında güzel mükafatlar almasına, zararlarını telafi edeceğine, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada vücudunda acı hissetmek gördüyseniz:

  • Sorunlar veya uyuşmazlıklar özel yaşamınızda veya kendi üzerinizde değişikliklere neden olabilir.

Rüyada vücudunda çok kıl görmek onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, aile içinden birinin gurbete çıkmasına işaret etmektedir.

Rüyada vücudunda cam görmek hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına rivayet eder.

Rüyada vücudunda tüy görmek hainlik yapacağına, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına delalet eder.

Rüyada vücudunda acı hissetmek uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, durumunun git gide kötüleşeceğine alamet eder.

Rüyada vücudunda çil görmek hayatının olumlu yönde devam edeceğine, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına delalettir.

Rüyada vücudunda kıl görmek bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada vücudunda arı görmek böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına, kişinin de bunun için üzülüp, hayıflanacağına yorulmaktadır.

Rüyada vücudunda göz görmek alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına işaret eder.

Leave a Comment