Posted on: 24 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada başka şehre gitmek daha şık mekanlarda eğleneceğine, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına, kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine işarettir.

Rüyada başka şehre gitmek gördüyseniz:

  • Evinizde bazı istenmeyen misafirleriniz olabilir.

Rüyada başka şehre taşınma eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına inanılır.

Rüyada başka bir şehre atanmak hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, çok daha fazla adım atacağına işarettir.

Rüyada başka şehre göç etmek dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada başka şehre gitmek bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada başka şehre atanmak yaşananları unutturacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada başka şehre yolculuk yeteneklerini geliştirmeye, kazancın katbekat arttırılacağına delalet eder.

Rüyada başka şehre tayin çıkması bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine, isyan edeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada otobüsle başka şehre gitmek dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine işarettir.

Leave a Comment