Posted on: 20 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada bir kadınla koşmak girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, sıkıntılı günler yaşayacağına, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, güvensizlik duymaya delalet eder.

Rüyada bir kadınla koşmak gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınızla biraraya gelebilir veya iletişim kurabilirsiniz.

Rüyada bir kadınla iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık kadınla sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kör bir kadınla evlenmek karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada kadınla tokalaşmak sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü bir kadınla konuşmak ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına, işinden ve parasından olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü kadınla evlenmek yarınlarına umutla bakacağına, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına delalettir.

Rüyada bir kadınla evlenmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada dul bir kadınla evlenmek iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına işaret etmektedir.

Leave a Comment