Posted on: 20 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada dedesinin görmek çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına inanılır.

Rüyada dedesinin gördüyseniz:

  • Evinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkıyor.

Rüyada dedesinin görmek kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada dedesinin resmini görmek kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada dedesinin kör olduğunu görmek iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına işaret eder.

Rüyada dedesinin evini görmek çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada dedesinin dirildiğini görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada dedesinin mezarını görmek aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada dedesinin öldüğünü görmek ve ağlamak hayırlı kararlar alacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin dedesinin elini öpmek zamanla daha çok para elde edeceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına yorulur.

Leave a Comment