Posted on: 30 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada büyük küçük karınca görmek işlerinin gerileyeceğine, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder.

Rüyada büyük küçük karınca gördüyseniz:

  • Alacak verecek meseleleri, yapılacak ödemeler, çıkması beklenen krediler, burslar, alınacak primler v.b konularında engellenmiş hissedebilirsiniz.

Rüyada büyük küçük karınca görmek beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine inanılır.

Rüyada küçük büyük karınca görmek kişinin bu arkadaşıyla konuşarak durumu sonlandırmak, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, pişmanlığa işarettir.

Rüyada büyük büyük karınca görmek yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir sürü küçük karınca görmek kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine tabir olunur.

Rüyada küçük karınca topluluğu görmek kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küçük sarı karınca görmek iş dünyasında üne kavuşulacağına, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük kurt ve karınca görmek uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine inanılır.

Rüyada evde küçük karınca görmek kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına işaret eder.

Leave a Comment